• Kui ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja ostusumma tagastatakse Sulle (vastavalt e-poe tingimuste punktile 2.6).

• Ostetud kaupa ei saa tagastada kui tellitud toode on valmistatud eritellimusel ning arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt. Tagastada ei saa toodet, mis ei ole kõlblik tagastamiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on peale kohaletoimetamist avatud. Samuti ei ole võimalik tagastada avatud ümbrisega audio- ja videosalvestisi või arvutitarkvara.

• Toote tagastamiseks palume saata meie e-mailile epood@kodukaubad.ee vabas vormis taganemisavaldus. Asja tagastamise otsesed kulud tuleb katta Tarbijal sõltuvalt kättetoimetamise viisist. Toote saad tagastada ka Õismäe tee 1 B kauplusesse. Toote tagastamisel kauplusesse kuulub kliendil tasumisele 10€ kauba transpordikulude katteks.

• Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates tagastatava toote meieni jõudmisest.

• Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning ta peab olema originaalpakendis. Pakend ei tohi olla katkine, toode peab olema puhas – ilma kriimustute ja sõrmejälgedeta, toote seerianumbrid peavad vastama pakendil olevate numbritega. Sisemine pakend ei tohi olla rikutud. Pakend peab olema täiskomplektne (omama kõiki pakendis kaasa tulnud esemeid). Kaasas olev tarkvara (selle olemasolul) ei tohi olla avatud ega aktiveeritud.