Meist

Õismäe kodumasinad kauplus on kasutatud kodumasinatega tegelev ettevõte,mis arenes välja 1996 aastal füüsilisest isikust ettevõtja tegevusest ning 2000 aastal registreeriti osaühinguks. 

Tegevuskohaks on läbi aastate olnud Tallinn,kuid meie klientuur ulatub üle kogu Eesti ning on ka kliente lähisriikidest.

Meie peamiseks pakutavaks kaubaks on suur-koduelektroonika ehk külmkapid , jahekapid, sügavkülmikud, pesumasinad, pesukuivatid, nõudepesumasinad, elektripliidid ja integreeritav tehnika. 

Kodumasinaid impordime Eestisse põhiliselt Soomest.

Pakutava kauba sortiment on lai, mis tagab klientidele valikuvõimaluse vastavalt soovidele ja vajadusele. Toodete valikus on pidevalt nii korduvaid marke kui ka ainulaadseid tooteid. Lisaks kasutatud kodumasinatele liigub meie kaupluses ka uusi tooteid,mille võib turuhinnast kätte saada kordades väiksema hinnaga.

 

Meie kauplus on suunatud klientidele,kes soovivad leida tooteid  koju, üürikorterisse, suvilasse, töö juurde kui ka mujale.

Et teie ost kulgeks edukalt ,oleme abiks toote valikul, anname tootele garantii ning edukaks kasutamiseks ka toote juhendi ning ,mis väga oluline - hoiate kokku raha ja säästate keskkonda taaskasutamise läbi.

Vaata videot meie kauplusest: